Поблизу окупованого Мелітополя партизани підірвали авто "кадирівців", які влаштували стрілянину

Сили спротиву підірвали автомобіль кадирівських бойовиків, які відкрили по ним вогонь в окупованому селищі Мирне Мелітопольського району Запорізької області. Про це 27 листопада повідомив у Телеграмі міський голова Мелітополя Іван Федоров.

"Минулими вихідними в районі селища Мирне місцеві жителі чули перестрілку. Як з'ясували згодом – між партизанами та окупантами. Опісля кадирівці очікували на підмогу, коли "несподівано" вибухнула їх "Нива". Автомобіль згорів. Кількість жертв наразі встановлюється", - йдеться в повідомленні.

Як наголосив Федоров, не зважаючи на всі спроби окупантів придушити чи залякати рух опору на окупованих територіях, ліквідація ворога відбувалася й відбуватиметься систематично.

Як повідомлялося, у Мелітополі партизани отруїли понад десяток російських військових їжею з ресторанної доставки.

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті