Прем'єр-міністерка Фінляндії Санна Марін прибула до Києва та вшанувала пам'ять героя України "Да Вінчі"

Прем'єр-міністерка Фінляндії Санна Марін вдруге прибула до Києва для зустрічі із президентом Зеленським. Про це 10 березня повідомляє TV2.no.

"Прем'єр-міністерка Фінляндії Санна Марін у п'ятницю перебуває у Києві, вона зустрінеться з президентом країни Володимиром Зеленським", - передає видання.

Глава фінського уряду приїхала до столиці України та вже зустрілася з Володимиром Зеленським. Разом вони взяли участь у церемонії прощання з Героєм України Дмитром Коцюбайлом "Да Вінчі", яка зараз проходить у Михайлівському соборі.

Також Марін та Зеленський поклали квіти до Стіни пам'яті загиблих за Україну.

Наразі невідомо, які саме теми обговорюватимуть президент України та прем'єр Фінляндії.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що до Києва з офіційним візитом прибув генсек ООН Антоніу Гутерріш.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті