Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттєріш прибув до Києва із офіційним візитом

Генеральний секретар ООН Антоніу Гуттєріш розпочав свій офіційний візит до Києва. Про це повідомляє видання Tagesschau.

Під час свого третього з початку війни візиту до Києва 73-річний функціонер має зустрітися з президентом Володимиром Зеленським для переговорів про продовження зернової угоди. Контракт на експорт українського зерна через контролем росії над Чорним морем закінчується 19 березня, і ООН наполягає на ще одному продовженні.

Як повідомлялося раніше, Україна веде переговори з партнерами щодо продовження зернової угоди, не спілкуючись із росією.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті