Шахраї поширюють фейк про виплату громадянам України від ООН по 10 800 гривень - ЦПД

"У мережі активно поширюється фейк про виплату від ООН на 10 800 гривень. Користувачі отримують повідомлення з лінком на фальшивий сайт, де начебто можна подати заявку на отримання допомоги", - пише Центр протидії дезінформації 7 серпня.

Зазначається що це шахрайська схема - ООН не проводить виплати за таким механізмом і не надає фінансову підтримку через сторонні неперевірені сайти.

"Ніколи не переходьте за підозрілими лінками та не надавайте особисту інформацію. Якщо ви отримали подібне повідомлення, обов'язково повідомте про це компетентні органи та заблокуйте шахраїв", - підкреслюється в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що МВС України вимушено спростовувати фейки про позбавлення водіїв прав через "подяку аварійкою".

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
07.08.2025
13:12

Нестійкий Трамп. Віткофф, мита та тренд на заморозку війни протягом 8-10 місяців

Вчорашній візит Віткоффа до Путіна і заяви з Вашингтона, що послідували після нього, не відповіли на головне питання - що відбудеться 8 серпня, після закінчення терміну, відведеного Трампом Москві на «угоду» з Україною?
Світ
06.08.2025
09:00

«Не можна виключати домовленостей за якимись іншими напрямками». Російські ЗМІ про Україну

«На жаль, раз за разом сподівання оберталися розчаруваннями, а позитивний політико-психологічний ефект від багатообіцяючих місій Віткоффа незмінно виявлявся більш ніж ефемерним, швидко розвіюючись у морозному повітрі поточних геополітичних реалій»
Луганськ
04.08.2025
11:24

"Прийшло і погане ...". Луганський щоденник

Разом із банками, розрахунком через термінали та придбанням залізничних квитків по Інтернету до Луганська прийшло й погане – нові схеми шахрайства.
Всі статті