Шмигаль назвав один із найдієвіших способів зробити енергосистему менш вразливою для російських атак: над цим же працюють

Прем'єрміністр України Денис Шмигаль заявив, що одним із найдієвіших способів зробити енергосистему України менш вразливою для російських атак є її децентралізація, і кроки на шляху до неї вже робляться. Про це за наслідками своєї поїздки до Волинської та Львівської областей він написав у Телеграм 27 квітня.

"Децентралізація енергосистеми — один із найдієвіших способів зробити її менш вразливою для російських ракет і дронів... Профільні міністерства працюють над тим, щоб поставити у прифронтові регіони так звані децентралізовані джерела електроенергії: газові турбіни, когенераційні установки, модульні котельні", - написав Шмигаль.

Він також зазначив, що під час поїздки до Волинської та Львівської областей оглянули хід будівництва другого рівня захисту на енергетичних підстанціях. 

"Переконалися, що роботи всі будуть завершені вчасно", - написав прем'єр.

За його словами, ворог активізував атаки на цивільні енергетичні об’єкти, цієї ночі ми знову зазнали втрат в енергосистемі, але при цьому вона залишається збалансована, графіки відключень не застосовуються і не передбачаються.

"Оперативно відновлюємо пошкоджене. Домовилися про поставки з усіма країнами-партнерами, які мають аналогічне енергетичне обладнання. Ця допомога вже надходить. Також посилюємо захист енергетичних об’єктів засобами ППО і РЕБ. Попри це, частина ракет і дронів російських терористів все ж досягає цілей. Тому мусимо бути свідомими й споживати електроенергію відповідально", - йдеться у повідомленні Шмигаля. 

Раніше повідомлялось, що Шмигаль під час поїздки до Львова домовився з міністром оборони Австралії про новий пакет допомоги на 100 млн доларів.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті