Шмигаль назвав один із найдієвіших способів зробити енергосистему менш вразливою для російських атак: над цим же працюють

Прем'єрміністр України Денис Шмигаль заявив, що одним із найдієвіших способів зробити енергосистему України менш вразливою для російських атак є її децентралізація, і кроки на шляху до неї вже робляться. Про це за наслідками своєї поїздки до Волинської та Львівської областей він написав у Телеграм 27 квітня.

"Децентралізація енергосистеми — один із найдієвіших способів зробити її менш вразливою для російських ракет і дронів... Профільні міністерства працюють над тим, щоб поставити у прифронтові регіони так звані децентралізовані джерела електроенергії: газові турбіни, когенераційні установки, модульні котельні", - написав Шмигаль.

Він також зазначив, що під час поїздки до Волинської та Львівської областей оглянули хід будівництва другого рівня захисту на енергетичних підстанціях. 

"Переконалися, що роботи всі будуть завершені вчасно", - написав прем'єр.

За його словами, ворог активізував атаки на цивільні енергетичні об’єкти, цієї ночі ми знову зазнали втрат в енергосистемі, але при цьому вона залишається збалансована, графіки відключень не застосовуються і не передбачаються.

"Оперативно відновлюємо пошкоджене. Домовилися про поставки з усіма країнами-партнерами, які мають аналогічне енергетичне обладнання. Ця допомога вже надходить. Також посилюємо захист енергетичних об’єктів засобами ППО і РЕБ. Попри це, частина ракет і дронів російських терористів все ж досягає цілей. Тому мусимо бути свідомими й споживати електроенергію відповідально", - йдеться у повідомленні Шмигаля. 

Раніше повідомлялось, що Шмигаль під час поїздки до Львова домовився з міністром оборони Австралії про новий пакет допомоги на 100 млн доларів.

Статті

Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Світ
07.05.2024
09:09

«Війну на виснаження Росії не виграти». Російські ЗМІ про Україну

"Британці справді пишаються, що задають певні тренди в українській кризі, скеровують Україну на антиросійський шлях, утримуючи її на ньому, і залишаються лідерами у фінансуванні Києва разом зі США та ФРН.
Всі статті