Поруч із путіним на параді сиділи "ветерани"-карателі, які не воювали

На параді в Москві 9 травня поруч із російським диктатором путіним сиділи "ветерани"-карателі, які не брали участі у Другій світовій війні. Про це пишуть незалежні російські Телеграм-канали.

Ліворуч від путіна сидів генерал у відставці Геннадій Зайцев - "герой Радянського Союзу, радянський і російський співробітник органів державної безпеки".

Зайцеву 88 років, під час Другої світової війни він був дитиною, а "навоювався" вже пізніше, коли, зокрема, 1968 року очолював групу 7-го Управління КДБ СРСР під час проведення операції "Дунай" у Чехословаччині. Цю операцію простіше назвати каральним рейдом із придушення "Празької весни".

По праву руку від путіна сидів 98-річний Юрій Двойкін.

Як пишуть російські ЗМІ, йому "на фронт відразу потрапити не вдалося" - Двойкін навчав новобранців у снайперській школі, а потім його відправили "в зону бойових дій" - "у Львові снайпер брав участь у ліквідації бандерівських формувань".

"Ми мало знали про бандерівців у той час... Ми зачищали весь регіон від націоналістів, ловили в лісах, покинутих хуторах", - прямо зізнається колишній каратель прокремлівським ЗМІ.

"Там же, на Україні, виконавши своє бойове завдання, Двойкін зустрів Перемогу", - бравурно повідомляють росЗМІ, уточнюючи, що за свої "подвиги" Двойкін був нагороджений орденом і 19-ма медалями.

Статті

Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Всі статті