Понад 900 переселенців з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді протягом тижня – ОВА

Більше 900 ВПЛ з Луганської області отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді протягом останнього тижня. Про це повідомила Луганська ОВА на своїй сторінці у Facebook 11 березня.

"Протягом тижня більше 900 внутрішньо переміщених луганчан отримали допомогу у гуманітарних штабах при Гірській громаді", – сказано в повідомленні.

Уточнюється, що у Київському хабі їм видавали продуктові та гігієнічні набори від "БФ "Восток SOS", продукти харчування від Луганської обласної державної адміністрації та сімейні гігієнічні набори від Міжнародної організації з міграції. Разом з тим надавалися правова допомога від адвокатів БФ "Право на Захист" та консультаційні послуги від спеціаліста Луганської обласної служби зайнятості.

На Полтавщині внутрішньо переміщені особи забезпечувалися одягом, взуттям, дитячими памперсами, продуктовими та гігієнічними наборами.

У Богданівці фахівці Луганської обласної служби зайнятості надавали інформаційні та консультаційні послуги, пов’язані з працевлаштуванням, переселенці також отримували відповіді на загальні, соціальні, юридичні та інші невідкладні для внутрішньо переміщених осіб питання.

Водночас у Корсунь-Шевченківському відвідувачам видавали продуктові та гігієнічні набори для дітей до 3-х років та осіб 65+ від БФ "Восток SOS" та продукти харчування від Луганської обласної державної адміністрації.

"У Хмельницькому хабі за потреби надавалася допомога від психологів "Ла Страда – Україна", продовжилася видача продуктів харчування та дитячих підгузків", – сказано в повідомленні.

Раніше повідомлялось, що пенсійники Луганщини ведуть виїзні прийоми в хабах для ВПО в шести регіонах України.

Статті

Світ
02.06.2023
14:09

"Не маючи широкої мережі агентів у тилу ворога, українська розвідка звернулася до несподіваних форм вербування". Західні медіа про Україну

“ФСБ зробить будь-що, щоб не дати цим дітям повернутися. Наразі вони можуть бути свідками на процесі проти Путіна у Міжнародному кримінальному суді, – сказав Кулеба The Times. – Вони допитували цю групу із 13 матерів 14 годин. Це було настільки...
Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Всі статті