Пенсійники Луганщини ведуть виїзні прийоми в хабах для ВПО в шести регіонах України (адреси)

Співробітники Пенсійного фонду з Луганської області ведуть виїзні прийоми в хабах для переселенців з області в шести регіонах України. Про це повідомила Луганська ОВА у Facebook 9 березня.

"Так, щопонеділка вони приймають переселенців з Луганщини у Черкасах. Звернутися з питаннями, що турбують, можна за адресою: вул. Чехова, 9-а, з 10:00 до 12:00, – сказано в повідомленні. – У цей же час, але щочетверга, ведеться прийом у Полтаві. Адреса: вул. Пушкіна, 115".

Уточнюється, в інших гуманітарних штабах співробітники ГУ ПФУ у Луганській області приймають за попередньою домовленістю.

Зокрема, у Полтаві – вул. Пилипа Орлика, 30. У місті Пирятин на Полтавщині – вул. Соборна, 19.

У Хмельницькому – вул. Кам’янецька, 122. У Дніпрі – пр. Петра Калнишевського, 27-к. У Харкові – Майдан Конституції, 1 (4-й під’їзд).

У Києві – у гуманітарних хабах за адресами: вул. Поліська, 14, вул. Мала Житомирська, 16/3, вул. Марії Приймаченко, 8, вул. Миколи Ушакова, 8-а.

Раніше повідомлялось, що до Луганського хабу на Кіровоградщині на минулому тижні звернулись майже 400 переселенців.

Статті

Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Всі статті