Переселенці з Луганської області можуть отримати продуктові набори в хабі в Києві (контакт, адреса)

У хабі Нижньодуванської громади в Києві переселенці з Луганської області можуть отримати продуктові набори від благодійників. Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор у Телеграм 23 квітня.

"Завдяки співпраці Нижньодуванської селищної військової адміністрації зі Станично-Луганською СВА, волонтери фонду GEM проводитимуть видачу продуктових наборів від благодійного фонду «Global Empowerment Mission у партнерстві з Howard G. BUFFETT Foundation", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що допомога надаватиметься для ВПО з Луганщини, які ще не одержували її протягом попереднього місяця в цьому гуманітарному осередку. Продуктовий набір розраховується на одну родину (5 осіб). 

"Для отримання допомоги при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, довідку ВПО", - уточнюється в повідомленні.

Адреса видачі допомоги: м. Київ, проспект Миру, 15а. Телефони для довідок: 093-815-09-02, 066-944-35-86.

Раніше повідомлялось, що Кремінська громада Луганської області організовує літній відпочинок дітей в Києві, Дніпрі та Рівному.

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті