Польща буде переконувати Євросоюз закуповувати боєприпаси для України за межами Європи

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький планує переконувати лідерів Європейського Союзу закуповувати боєприпаси для Збройних сил України за межами Європи. Про це він заявив в інтерв'ю RMF 24, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

"Я буду переконувати їх, тому що боєприпаси потрібні дуже швидко. Оскільки у нас немає таких боєприпасів тут, у Європі, в достатній кількості, ми повинні купувати їх ззовні так само, як Польща зараз купує суперсучасну зброю К2, К9 і Abrams з-за кордону", - пояснив Моравецький.

Він зазначив, що за межами Євросоюзу є країни, які мають набагато більші запаси боєприпасів, ніж члени ЄС.

Прем'єр-міністр також нагадав, що налагоджувати контакти необхідно заздалегідь, оскільки низка країн зберігає нейтралітет у питанні постачання зброї.

"Із цього потрібно починати. Ми можемо це зробити лише в тому випадку, якщо той, хто продає, нам дасть дозвіл на експорт, дасть дозвіл на передачу цих боєприпасів. Ми, звичайно, надійний партнер, тому будемо робити це тільки за згодою", - наголосив він.

Нагадаємо, Велика Британія передасть Україні снаряди зі збідненим ураном для танків Challenger 2. 

Статті

Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Всі статті