Переселенці з Луганщини отримали ще кількасот гігієнічних та продуктових наборів у Кремінському хабі в Дніпрі

Ще 160 гігієнічних та 310 продуктових наборів отримали ВПО з Луганщини у Кремінському хабі в Дніпрі минулого тижня. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 20 березня.  

"Продуктові та гігієнічні набори на минулому тижні отримували переселенці, зареєстровані в Кремінському координаційному центрі підтримки ВПО Луганщини у місті Дніпро, – сказано в повідомленні. – Так, внутрішньо переміщеним особам видано 160 сімейних гігієнічних пакунків та 310 продуктових".

Зазначається, що, крім цього, протягом тижня на базі гуманітарного хабу працювали фахівці різних напрямів: спеціаліст центру зайнятості, представники Нацполіції та Держпраці, медик.

Адреса хабу: м. Дніпро, вул. Володимира Антоновича, 72-А.

Графік роботи: з 10:00 до 14:00 щоденно, крім вихідних.

Раніше повідомлялось, що переселенці з Луганської області на Житомирщині можуть безкоштовно проконсультуватись у юриста.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті