Переселенці з Луганської області на Житомирщині можуть безкоштовно проконсультуватись у юриста (адреса, телефон)

Луганські переселенці в Житомирській області мають можливість безкоштовно проконсультуватись у юриста. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 20 березня.

"У Кремінському координаційному центрі підтримки ВПО Луганщини в місті Андрушівка тепер працює юрист благодійного фонду "Право на захист", – сказано в повідомленні. – Планується, що юрист здійснюватиме й виїзні прийоми громадян, аби охопити правовою допомогою якомога більшу кількість переселенців Луганської області".

Зазначається, що Кремінський центр працює за адресою: м. Андрушівка, вул. Київська, 26. Графік роботи: понеділок – п'ятниця, з 10:00 до 15:00. Телефон: 050-802-34-89.

Раніше повідомлялось, що фахівці Луганської обласної служби зайнятості консультують у 15 гуманітарних хабах для переселенців з області.

Статті

Країна
01.06.2023
16:02

Атомне заміщення: Росія йде за своїм кораблем

Усі енергоблоки українських атомних електростанцій (АЕС) з 2024 р. запрацюють на американському ядерному паливі (ЯП). Для української атомної енергетики це не лише перехід на вищі технології, а й широкі можливості нового розвитку. Втім, одне дуже...
Країна
31.05.2023
14:57

Російський паспорт в окупації: вимушений крок, щоб вижити

Можна скільки завгодно говорити про те, що без російського паспорта ми не могли звернутися за меддопомогою чи влаштуватися на роботу, але я хочу акцентувати на іншому : у якийсь момент його наявність стала умовою, щоб тут залишатися. У мене питання...
Світ
30.05.2023
14:23

«Зеленському наказали тягнути з ескалацією до останнього». Російські ЗМІ про Україну

«Вже що-що, а промивати мізки на Україні вміють, особливо з урахуванням медійної підтримки США та інших країн НАТО. Як наслідок - чимала частка місцевих жителів щиро вірять, що вони захищають свій регіон. І цю проблему нам треба вирішувати»
Всі статті