Переселенці з Луганської області на Житомирщині можуть безкоштовно проконсультуватись у юриста (адреса, телефон)

Луганські переселенці в Житомирській області мають можливість безкоштовно проконсультуватись у юриста. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 20 березня.

"У Кремінському координаційному центрі підтримки ВПО Луганщини в місті Андрушівка тепер працює юрист благодійного фонду "Право на захист", – сказано в повідомленні. – Планується, що юрист здійснюватиме й виїзні прийоми громадян, аби охопити правовою допомогою якомога більшу кількість переселенців Луганської області".

Зазначається, що Кремінський центр працює за адресою: м. Андрушівка, вул. Київська, 26. Графік роботи: понеділок – п'ятниця, з 10:00 до 15:00. Телефон: 050-802-34-89.

Раніше повідомлялось, що фахівці Луганської обласної служби зайнятості консультують у 15 гуманітарних хабах для переселенців з області.

Статті

Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Всі статті