Переселенці з Луганської області на Житомирщині можуть безкоштовно проконсультуватись у юриста (адреса, телефон)

Луганські переселенці в Житомирській області мають можливість безкоштовно проконсультуватись у юриста. Про це повідомила Луганська ОВА у своєму Телеграм-каналі 20 березня.

"У Кремінському координаційному центрі підтримки ВПО Луганщини в місті Андрушівка тепер працює юрист благодійного фонду "Право на захист", – сказано в повідомленні. – Планується, що юрист здійснюватиме й виїзні прийоми громадян, аби охопити правовою допомогою якомога більшу кількість переселенців Луганської області".

Зазначається, що Кремінський центр працює за адресою: м. Андрушівка, вул. Київська, 26. Графік роботи: понеділок – п'ятниця, з 10:00 до 15:00. Телефон: 050-802-34-89.

Раніше повідомлялось, що фахівці Луганської обласної служби зайнятості консультують у 15 гуманітарних хабах для переселенців з області.

Статті

Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Всі статті