Пасажири "Укрзалізниці" задонатили понад 1 млн гривень на дрони-камікадзе

Протягом трьох місяців у поїздах "Укрзалізниці" пасажири купили пакетів чаю на понад 1 мільйон гривень - на ці кошти закуплять українські FPV-дрони "Грім". Про це повідомив у Телеграм міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Кожен, хто подорожує потягом, може допомогти Силам оборони. Для цього потрібно купити чай від Gemini. Частину коштів з кожного пакетика спрямовують на безпілотники для військових", — наголосив міністр. 

У поїздах продали 183 500 пакетиків "Бойового чаю" з бергамотом та "Розвідувального чаю" на кримських травах. У проєкті "Армія дронів" розповіли, що вартість напою становить 20 грн, а 5,5 грн з кожного пакетика спрямовують на збір для дронів. 

В "Укрзалізниці" зазначили, що такий чай можна замовити в застосунку, чат-боті або на сайті, а також — безпосередньо в поїзді (крім Інтерсіті+).

Зібрані кошти передадуть через платформу UNITED24 для закупівлі FPV-коптерів "Грім" українського виробництва. Вартість одного такого дрона становить 21 тисячу грн.

Нагадаємо, у Мінцифри показали відео атаки українського дрона на російський корабель

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті