Підозру від СБУ отримав керівник локомотивного депо на Луганщині Гурчак, який допомагає рашистам транспортувати особовий склад і техніку

СБУ викрила керівника локомотивного депо на Луганщині, який передав ворогу активи "Укрзалізниці" на 240 млн грн та забезпечує логістичні потреби окупантів. Про це повідомило 3 управління ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях в м. Сєвєродонецьк на своїй сторінці у facebook 13 травня.

"СБУ повідомила про підозру керівнику локомотивного депо на Луганщині, який сприяє агресору у забезпеченні залізничних перевезень. Задокументовано, що у 2022 р. окупанти призначили працівника регіональної філії "Донецька залізниця" АТ "Укрзалізниця" начальником локомотивного депо станції Кіндрашівська-Нова у так званому "ГУП ЛНР "Луганская железная дорога", - сказано в повідомленні.

З матеріалів окупаційних ЗМІ випливає, що фігурантом є мешканець Станиці Луганської Андрій Гурчак. 

На новій посаді він провів інвентаризацію та передав окупаційній адміністрації матеріальні активи АТ "Укрзалізниця" на суму понад 240 млн грн. 

Нині на базі депо Гурчак організує роботи з ремонту та технічного обслуговування рухомого складу, забезпечує підготовку локомотивів та локомотивних бригад для перевезення військової техніки та особового складу рф, вивезення з тимчасово окупованій Луганщини до рф пшениці, металопрокату та інших вантажів. 

"Правопорушник закликає підлеглих підтримувати агресора та розповсюджує рашистські фейки про Україну. Він відповідатиме перед законом за пособництво державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 Кримінального кодексу України)", - йдеться також у повідомленні.

Ворожому поплічнику загрожує до 12 років ув’язнення та конфіскація майна. 

Раніше повідомлялось, що підозру отримала начальниця станції Старобільськ Олена Дробот: допомагала окупантам красти зерно, безперебійно завозити особовий склад і техніку.

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті