"Наші бійці гальмують просування ворога у Бахмуті, завдаючи йому значних втрат", - Сирський

Командувач Сухопутних військ ЗСУ генерал-полковник Олександр Сирський заявив, що ситуація у Бахмуті залишається контрольованою, попри збільшення інтенсивності бойових дій противником. Про це повідомляє Military Media Center.

"Епіцентром бойових дій залишається Бахмутський напрямок.  Там противник зосереджує найбільші свої зусилля і не полишає мету взяти місто під контроль будь-якою ціною. Наразі, ворог збільшує активність важкої артилерії та кількість авіаційних ударів, перетворюючи місто на руїну. Разом з тим, наші бійці завдають противнику значних втрат і  відчутно гальмують його наступальні дії. Бої за Бахмут тривають. Ситуація на даний час контрольована", - розповів Сирський.

Схожі дані наводить і телеграм-канал "Бахмутський демон", що ведеться одним із військових, який воює у самому Бахмуті та приховує своє ім'я.

"Поки стабілізували лінію по залізниці. Місто не оточене, на Іванівському і Хромовому відбилися, по «Алеї троянд» - під**и забігли, вибили, але вони мають певні здобутки там незначні", - розповів військовий.

Як повідомлялося раніше, за добу підрозділи ЗСУ знищили понад 400 окупантів та 11 бронемашин.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті