Маріупольський музикант-українофоб і донощик пропонує вбити всіх носіїв української ідеї: приблизно 50 тисяч

Маріупольський музикант-українофоб Акім Апачев пропонує вбити всіх носіїв української ідеї: приблизно 50 тисяч. Про це він заявив у програмі російського пропагандиста Антона Красовського.

Спершу він заявив, що для перемоги Росії треба знищити 10 % населення України, потім відмовився від своїх слів, зменшивши кількість "необхідних" смертей.

"Ось ти зараз сказав: треба вбити 2 мільйони українців", - звернувся Красовський до Апачева. 

"Треба вбити всіх носіїв української ідеї...", - уточнив той свої слова.

"Я думаю... тисяч ще п'ятдесят убити, і все", - упевнений він.

Раніше ведучий програми Антон Красовський пропонував топити і спалювати українських дітей. Акім Апачев, зі свого боку, відомий доносами на російських виконавців, які виступають проти війни.

Статті

Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Всі статті