Російські окупанти ховають техніку в Маріуполі через удари ATACMS

У Маріуполі відбувається активне переміщення техніки російських окупантів яку вони намагається сховати. Про це у Телеграм повідомляє партизанський рух "Атеш".

"Агенти "АТЕШ" продовжують фіксувати постійне переміщення військової техніки рашистів в окупованому Маріуполі через удари ATACMS та величезні втрати", - йдеться в повідомленні.

При цьому партизани запевняють, що їм відомо всі дані про поточне місцезнаходження практично кожного підрозділу і місць, куди окупанти перемістили різні види озброєнь, намагаючись сховати їх.

Нагадаємо, раніше "Атеш" зафіксував координати радіолокаційної системи росіян, що потрапила в ДТП у Джанкої.

Статті

Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Всі статті