Радіолокаційна система росіян потрапила в ДТП у Джанкої. "Атеш" зафіксував координати

Російська радіолокаційна система потрапила в ДТП у Джанкої в окупованому Криму, це допомогло партизанам зафіксувати її координати. Про це повідомив Телеграм-канал військового руху українців і кримських татар "Атеш" 11 березня.

"Агент нашого руху виявив радіолокаційну систему 9С19 "Імбир", яку буксирують на тягачах у бік військового аеродрому. Як видно на відео, техніка потрапила в ДТП і деякий час залишалася на місці. Ми простежили за переміщенням цієї РЛС і вказали точні координати цієї техніки на військовому аеродромі", - ідеться в повідомленні.

РЛС 9С19 "Імбир" - радянська самохідна радіолокаційна станція секторного огляду зі складу ЗРС "С-300В". Саме вона збирає дані про повітряні цілі і передає їх на командні пункти військ ППО російської армії. Є дуже важливим елементом російської ППО.

Раніше з посиланням на "Атеш" повідомлялося, що в Джанкой перекинули силовиків ФСБ з Москви для боротьби з підпіллям.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті