Рух "АТЕШ": У Джанкой перекинули силовиків ФСБ з Москви для боротьби з підпіллям

У тимчасово окупований Джанкой у Криму прибули групи ФСБ з Москви для боротьби з підпіллям. Про це повідомляє партизанський рух "АТЕШ" у Телеграм.

"Джерела руху в російських спецслужбах повідомляють про прибуття до Джанкою оперативних груп ФСБ із Москви. Пріоритет їхньої діяльності - підпілля", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що після зникнення кількох російських військових у місті встановився сильний контррозвідувальний режим. Діє багато підрозділів військової поліції. Також партизани повідомляють, що у Джанкої помічено техніку із позначенням угруповання військ «Дніпро» (білий трикутник). На залізничну станцію міста доставляють вантажні військові автомобілі.

Крім того, встановлено, що приблизно раз на тиждень на вокзал Джанкоя прибуває нова партія мобілізованих та відряджених до Криму військових. Більшість із них розміщують біля військового аеродрому, поінформували в "АТЕШ".

Статті

Світ
16.04.2024
10:17

«Енергійний контрудар може стати джокером у рукаві Сирського». Російські ЗМІ про Україну

"Загальна оцінка українських резервів приводить до висновку: наявних сил і засобів командуванню ЗСУ не вистачить для проведення стратегічного наступу. Але їх достатньо для енергійного контрудару оперативного масштабу на одному напрямку".
Донбас
14.04.2024
18:21

Нове видання обіцяє жителям "ДНР/ЛНР" новини про кішку, яка народила кошенят, і нефарбований паркан. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу були традиційно нудними. Численні близькі до місцевої влади Телеграм-канали слідом за офіційними джерелами масової пропаганди цитували політиків чужої країни і на честь 12 квітня тиражували нічим не підкріплені...
Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Всі статті