Росія за тиждень здійснила понад 380 обстрілів України - Зеленський

Президент Володимир Зеленський наголосив на важливості систем ППО для України й заявив, що російські окупанти здійснили щонайменше 380 обстрілів нашої держави. Про це він написав у Телеграм 4 травня.

"Харківська, Чернігівська, Сумська, Донецька, Запорізька, Миколаївська, Херсонська, Одеська області. Терористи здійснили понад 380 обстрілів наших міст та регіонів лише за цей тиждень. І так - кожен тиждень цієї війни", - написав президент.

За його словами, щоденний російський терор можна зупинити. У партнерів є всі необхідні системи, вся необхідна зброя, щоб Україна змогла захистити свою територію.

Крім цього, Зеленський подякував усім лідерам і державам, які "розуміють, що оперативність у постачанні та повнота реалізації домовленостей – це те, що захищає не лише українців, а й кожен народ, проти якого може бути націлений російський терор".

Як повідомлялося, обіцяна Німеччиною система Patriot може надійти в Україну разом з F-16

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті