Ватажок "ДНР" визнав, що "в окремих випадках" мобілізація на окупованому Донбасі продовжується

Ватажок "ДНР" Денис Пушилін визнав, що "в окремих випадках" мобілізація на окупованому Донбасі продовжується. Про це він розповів в ефірі одного із сепаратистських телеканалів.

За його словами, мобілізацію в "ДНР" припинено. "Але на місцях є окремі випадки порушення - призовна кампанія триває, посилаючись на відсутність відповідного указу в главі ДНР", - повідомив колабораціоніст.

Як повідомлялося раніше, ватажок "ДНР" Денис Пушилін пояснив, що не видає "указу" про припинення так званої мобілізації тому, що "ДНР" тепер підпорядковується рішенням Путіна. Про це він розповів місцевим пропагандистам.

"Мобілізації в ДНР на даний момент немає. Чому не підписано указ про припинення мобілізації? Указ про загальну мобілізацію було підписано, коли ми були незалежною державою. З урахуванням того, що ми стали суб'єктом РФ, ми керуємося нормами, які не суперечать російському законодавству. Тепер інші рішення про мобілізацію на наших територіях прийматимуться виключно указами та розпорядженнями президента (країни-агресора Володимира Путіна – "ОстроВ").

Російський диктатор також не підписав указ про припинення часткової мобілізації в РФ.

Статті

Донбас
28.04.2024
19:38

Нам нікуди повертатися: у російській історії немає періоду, який можна назвати моделлю для побудови державності. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головний «філософ» окупованого Донбасу Олександр Ходаковський раптово заявив, що ніяких скрєп у Росії не було і немає, що російська історія, навіть у викладі Путіна, не дає жодних моделей для «можемо повторити». Тобто, повертатися...
Країна
27.04.2024
09:00

Театр під час війни: відновлення і нові сцени

Як театри, попри всі труднощі, працюють, гастролюють і створюють нові сценічні майданчики, розповідаємо в матеріалі.
Донецьк
26.04.2024
16:00

Відновлення Донеччини: поки навіть не в проєкті, але…

Стосунки влади і громадськості ніколи не були виключно конструктивними, на Донеччині зокрема, - передусім через взаємну недовіру, брак досвіду, неспівпадіння уявлень про співпрацю і просто небажання влади бути додатково контрольованою.
Всі статті