У РФ знайшовся навчальний заклад, який відмовився проводити «Уроки про важливе» і підтримувати російську агресію - «Новоколледж» оголосив про своє закриття

Новосибірський міський відкритий коледж (Новоколедж) відмовляється підкорятися російській пропаганді та підтримувати російську агресію проти України. Про це заявив засновник навчального закладу Сергій Чернишов у відеозверненні.

За його словами, існує тільки два варіанти для Новоколеджу - або перетворити його на «типовий російський коледж із пропагандою і запобіганнями перед чиновниками», або визнати, що «неможливо робити нормальний коледж у ненормальній країні».

Він і педагогічний колектив обрали другий шлях. Чернишов підкреслив, що на нинішніх викладачах лежить «величезна провина за нормалізацію війни в нашій країні: за “Розмови про важливе”, листи на фронт, розноси повісток, за пропаганду і визнання героями колишніх убивць і ґвалтівників».

«Це обов'язок будь-якої людини, яка вважає себе педагогом: сказати, що війна - це жахливо, і люди, які підтримують її, заслуговують виключно на наше презирство. Тому що гріш ціна тій освіті, яка не помічає, як у сусідській квартирі вбивають людей, продовжуючи розмірковувати про якісь там інноваційні освітні технології. Ми як освітяни мали показати студентам, як має чинити людина в умовах морального вибору", - окреслив він позицію коледжу і закликав педагогічну спільноту підтримати його антивоєнну позицію.

Раніше Новоколедж відмовився проводити «Уроки про важливе», а Чернишова визнали «Іноагентом».

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті