У РФ знайшовся навчальний заклад, який відмовився проводити «Уроки про важливе» і підтримувати російську агресію - «Новоколледж» оголосив про своє закриття

Новосибірський міський відкритий коледж (Новоколедж) відмовляється підкорятися російській пропаганді та підтримувати російську агресію проти України. Про це заявив засновник навчального закладу Сергій Чернишов у відеозверненні.

За його словами, існує тільки два варіанти для Новоколеджу - або перетворити його на «типовий російський коледж із пропагандою і запобіганнями перед чиновниками», або визнати, що «неможливо робити нормальний коледж у ненормальній країні».

Він і педагогічний колектив обрали другий шлях. Чернишов підкреслив, що на нинішніх викладачах лежить «величезна провина за нормалізацію війни в нашій країні: за “Розмови про важливе”, листи на фронт, розноси повісток, за пропаганду і визнання героями колишніх убивць і ґвалтівників».

«Це обов'язок будь-якої людини, яка вважає себе педагогом: сказати, що війна - це жахливо, і люди, які підтримують її, заслуговують виключно на наше презирство. Тому що гріш ціна тій освіті, яка не помічає, як у сусідській квартирі вбивають людей, продовжуючи розмірковувати про якісь там інноваційні освітні технології. Ми як освітяни мали показати студентам, як має чинити людина в умовах морального вибору", - окреслив він позицію коледжу і закликав педагогічну спільноту підтримати його антивоєнну позицію.

Раніше Новоколедж відмовився проводити «Уроки про важливе», а Чернишова визнали «Іноагентом».

Статті

Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Всі статті