Казанського вченого засудили до 5 років колонії за антивоєнні пости 

Казанського активіста і вченого Андрія Бояршинова визнали винним за статтею про «виправдання тероризму» за два антивоєнних дописи в Телеграм. Про це пише видання «Засекин». 

Заарештований він був ще два роки тому. Цей час він провів у місцевому СІЗО.

Слідство закинуло Бояршинову публікації в Телеграм-каналі «Протестна Казань - НетВойне» і листування в опозиційних чатах Казані. 

Активіст не визнав своєї провини і назвав переслідування політичним. Він підкреслив, що «був, є і буде проти цієї війни».

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті