"З'їздив на Донбас, який росіяни через розумову неповноцінність вважають своїм": Стріт-арт художник із РФ намалював "Солодкий сон окупанта"

Стріт-арт художник із Волгограда Philippenzo створив свою нову роботу в Донецькій області. 

«З'їздив на Донбас, який деякі росіяни через розумову неповноцінність вважають своїм. Відкрив сезон новою роботою «Баю-бай» (або «Солодкий сон окупанта»), - написав Philippenzo у своїх соцмережах.

У Росії Philippenzo звинувачують у вандалізмі за стріт-арт роботу «Ізоросиловання».

Статті

Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Світ
13.06.2024
08:28

"Якщо війна йтиме так, як зараз, очевидно, що Україна програє". Огляд західних медіа

Тоді в майбутньому Росія розв'яже війну. Росія воюватиме з українськими технологіями, українськими солдатами, з іншого географічного положення. Тоді ми будемо у 1939 році. Зараз ми у 1938.
Луганськ
12.06.2024
11:23

Екологічна катастрофа, невідворотність покарання для колаборантів та проблеми луганських підприємців: больові точки Луганщини очима Артема Лисогора

Менше 50 – НЕ тисяч, а ОСІБ. Те, що кількість мешканців вільної території Луганщини обчислюється не ТИСЯЧАМИ ОСІБ, а ОСОБАМИ, складно пояснити навіть колегам-журналістам з інших частково окупованих регіонів України. Бо в це важко повірити...
Всі статті