ЗСУ завдали 14 ударів по зосередженнях росіян, уразили ворожі ЗРК і пункти управління – Генштаб

Українські військові протягом доби завдали ударів по 14 районам зосередження особового складу, озброєння та військової техніки росіян. Про це йдеться у зведенні Генштабу ЗСУ вранці 3 грудня.

Так, авіація Сил оборони била по 12 районах зосередження особового складу противника. Ще два райони скупчення уразили підрозділи ракетних військ. 

"Знищено три зенітно-ракетних комплекси, два пункти управління, артилерійську систему, радіолокаційну систему та склад паливно-мастильних матеріалів противника", - йдеться у повідомленні.

Як повідомлялося, минулої доби противник застосував 135 засобів повітряного нападу: ракети різних типів та ударні БпЛА.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донецьк
08.02.2026
17:46

Як в окупованому Донецьку незграбно намагалися згадати забуті імена «билинних героїв республіки». Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу намагалися викликати у жителів «республіки» почуття гордості за те, що «русский мир» зробив з колись квітучим регіоном, героїзували відвертих бандитів і вчили любити Батьківщину. Вийшло не дуже – кілька...
Луганськ
06.02.2026
09:00

Аналог квартир-студій і нуль копійок з бюджету: місце компактного проживання ВПО від Біловодської громади

По суті, це звичайний одноповерховий будинок на чотири цілком окремі квартири. Для цих квартир спільним є лише коридор – аналог просторого під'їзду, тамбуру.
Світ
04.02.2026
10:00

«Ніякого перемир’я. Треба розчавити укрофашистську гадину». Російські ЗМІ про Україну

"Ми не просто боремося з солдатом в окопі. Ми методично і професійно руйнуємо систему, яка дозволяє цьому солдату існувати як бойовій одиниці. Це складна, але вкрай ефективна робота"
Всі статті