Зі звільнених П'ятихаток евакуювали вже шестеро людей

Україні вдалося евакуювати шестеро людей з села П'ятихатки Запорізької області, яке звільнили бійці ЗСУ.  Про це заявив голова Запорізької ОВА Юрій Малашко в ефірі телемарафону.

За його словами, обласна військова адміністрація поки не має прямого доступу до населеного пункту, але військові зараз проводять там евакуацію.

"Наприклад, у звільнених П'ятихатках ми вже евакуювали одну сім'ю, шестеро людей вже перебувають у більш безпечному місці", - уточнив чиновник.

Він розповів, що зараз евакуйовані перебувають у легкому шоці, вони знаходилися у підвалах і "де тільки завгодно, щоб зберегти своє життя". При цьому у сім'ї двоє дітей.

Глава ОВА розповів, що у П'ятихатках залишаються ще близько 20 людей і їх планують евакуювати.

Нагадаємо, 19 червня у Міністерстві оборони офіційно підтвердили, що українські військові деокупували село П'ятихатки.

 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
29.10.2025
16:00

«Успішними виявляються менше одного відсотка «прильотів». Російські ЗМІ про Україну

«План настільки чудовий, що до нього автоматично додається Нобелівська премія: і негайне припинення вогню, і гарантії безпеки для України (тобто введення окупаційних сил НАТО), і фінансування Росією відновлення України, і мало не спільне управління...
Країна
28.10.2025
20:48

Щоденник матері 18-річного добровольця: минув рік. Виявляється, так можна жити

…Ми говоримо про найманців в армії РФ, але в нас  також колумбійці (їх називають колумбосами, - як же задовбав цей новітній жаргон!) вже стали буденною реальністю. Вони воюють також і з протилежного боку, причому там значно більші виплати.
Країна
27.10.2025
11:21

Кремль сподівається зламати Україну взимку, але санкції Трампа змінюють переговорну гру

...Пізніше стало відомо, що в нього було три варіанти: найлегший, середній і важкий. І він, відповідно, запровадив середній варіант санкцій, натякнувши Путіну, що має ще один, жорсткіший пакет.
Всі статті