Війна очима дружини рашиста: "Чоловік людей убиває... Мій котику. Ти служиш своїй країні"

Дружина російського окупанта, який воює поблизу Кремінної і розповідає, що обстрілює село Торське, каже, що знає: її чоловік вбиває людей, проте закликає його "ставитися до цього інакше". Про це свідчить перехоплення розмови окупанта з дружиною, опубліковане Головним управлінням розвідки (ГУР) Міноборони України 30 березня.

Між ними відбувається такий діалог:

– Я вже знаю, чим мій чоловік займається. 

– Чим займається… Людей вбиває…

– Мій котику… Стався до цього інакше… Ти служиш своїй країні…

Військовий також розповідає жінці, що мешканці Кремінної ставляться до окупантів вкрай погано, спілкується з ними українською мовою та в очі називають агресорами.

Крім того, від розповідає, що гине дуже багато росіян, що українські військові два дня тому вирізали п’ятьох ВДВшників (на що дружина щиро бідкається) і трьох взяли в полон.

Раніше було опубліковано перехоплення, в якому окупант скаржиться на значні втрати: "Усі загинули... Це фарш, а не війна".

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті