"Усі загинули... Це фарш, а не війна" - окупант скаржиться на значні втрати (перехоплення ГУР)

Російські окупанти продовжують зазнавати колосальних втрат у боях. Про це 27 березня повідомляє Головне управління розвідки з посиланням на перехоплену розмову окупанта.

"Одна міна і цей самий, мені осколки в ногу і в руку. Усі загинули брат, жодного не залишилося. Фарш, а не війна", - скаржиться рашист своєму другові.

За словами російського солдата, його підрозділ вирушив на бій ще першого числа і тільки нещодавно залишки окупантів змогли повернутися назад. Крім цього, росіянин також поскаржився і на погане постачання на передовій.

"Ні попити, ні поїсти, там зв'язку теж не було", - додав окупант.

Нагадаємо, з одного з попередніх перехоплень стало відомо, що рашисти здійснюють самогубства, не витримуючи тиску на фронті.

Статті

Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Всі статті