Відсидітися не вийде: Лукашенко натякає, що держави-члени ОДКБ мають підтримати Кремль у війні проти України

Білоруський диктатор Лукашенко дає зрозуміти, що держави-члени ОДКБ мають підтримати Кремль у війні проти України. Таку позицію він озвучив під час бесіди з генеральним секретарем ОДКБ Імангалі Тасмагамбетовим.

"Якщо хтось думає, що конфлікт України та Росії - це не наш конфлікт, який тихенько десь відсидимося, нічого такого. Так не буде! Настане час, буквально вже завтра, коли потрібно буде визначатися, займати певну позицію", - заявив Лукашенко.

До Організації Договору про колективну безпеку (ОДКБ) входять РФ, Білорусь, Вірменія, Казахстан, Киргизія та Таджикистан.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті