Лукашенко про можливість вступити у війну проти України: "Ми хочемо собі проблем?"

Білоруський диктатор Лукашенко заявив, що Білорусь не буде вступати у війну проти України, оскільки це може призвести до безлічі проблем, зокрема до ударів України у відповідь. Про це він сказав в інтерв'ю журналістам 12 квітня.

"Білорусь, у війну, в Україну, - це все заклики на користь НАТО. Це вони хочуть і роблять усе, щоб нас втягнути у війну з Україною. Що станеться? Ви знаєте, тисячу кілометрів фронт у України зараз. Думаєте просто? Непросто. Тисячу п'ятсот приблизно кордон і у нас з Україною. І ще на Балтійському, польському напрямку 1500, три тисячі кілометрів. Нам із вами доведеться цей фронт закрити, якщо ми вступимо у війну. Ми зможемо це зробити? Не зможемо, це я вам кажу, не зможемо. Ми хочемо собі проблем? Не хочемо. Це по-друге. А по-перше, можливо, Україні, так само як і сьогодні Росії, знадобиться така Білорусь...", - сказав Лукашенко.

"Ну ви знаєте, це найпростіше рішення. Завтра "Іскандер" поставимо, вистрілив ракету, я не кажу про ядерну боєголовку, тицьнув, і високоточна зброя полетіла в Київ. Це найпростіше. Треба розуміти наслідки. Що півкраїни у нас розташоване всього за сто кілометрів від Києва, зокрема Мозерський НПЗ, який, на щастя, сьогодні працює без перебоїв, модернізований, і ви заправляєтеся паливом... ", - нагадав диктатор.

"Тобто якщо ми сьогодні вступимо у війну з Україною, це нічого б не дало, тому що у них кордон із Білоруссю забарикадований так, що туди не підійти, він замінований повністю, забетонований, і 120 тисяч військовослужбовців на цьому кордоні. Ну вони хочуть на фронт їх кинути проти Росії, а тут французів поставити. Ми чекаємо", - закінчив свою промову Лукашенко.

Як повідомлялося, білоруський диктатор Лукашенко заявив, що настав час для мирних переговорів між Росією та Україною на основі Стамбульських домовленостей 2022 року.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті