Відео розстрілу українського військового після сказаних ним слів "Слава Україні" справжнє – ООН

ООН вважає відео розстрілу українського військового після сказаних ним слів "Слава Україні", що поширилося в соцмережах, є справжнім. Про це повідомили в Управлінні верховного комісара ООН з прав людини агентству AFP, пише "Deutsche Welle" 8 березня.

"На підставі попереднього вивчення ми вважаємо, що відео може бути справжнім", – повідомили в управлінні верховного комісара ООН з прав людини.

Представниця ООН також заявила, що після збройного нападу росії на Україну понад рік тому Управління верховного комісара ООН з прав людини зафіксувало численні порушення міжнародного гуманітарного права щодо військовополонених.

"За всіма цими звинуваченнями має бути проведене неупереджене та ефективне розслідування, а винні притягнуті до відповідальності", – наголосила представниця ООН.

Раніше було опубліковано відео, яке демонструє, що росіяни впритул розстріляли беззбройного полоненого воїна ЗСУ.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті