У Запоріжжі планують побудувати 10 підземних шкіл

Запорізька ОВА планує побудувати в обласному центрі 10 підземних шкіл за підтримки освітян і громади міста. Про це повідомив начальник Запорізької ОВА Іван Федоров під час освітнього форуму, який провели разом із міністром освіти і науки України Оксеном Лісовим у Запоріжжі 26 квітня, пише Федоров у Телеграм. 

"10 підземних шкіл плануємо побудувати у Запоріжжі та області найближчим часом. Ще у 10 наявних школах зробимо капітальний ремонт укриттів", - зазначив очільник Запорізької ОВА.  

Він зазначив, що плани впроваджуються у співпраці з активними батьками, освітянами, директорами шкіл, керівниками відділів та управлінь освіти, представниками громад, Нацполіції, рятувальниками та представникам Держспоживслужби.

"Це спільна робота і спільна відповідальність", - підкреслив Федоров.

Раніше повідомлялось, що запорізькі школярі соціально вразливих категорій отримали близько двох тисяч хромбуків.

Статті

Світ
17.07.2024
10:29

«Вони намагатимуться знову водити нас за ніс». Російські ЗМІ про Україну

Він, по-перше, намагається зупинити стрімке падіння Європи в прірву і, по-друге, послідовно відстоює національні інтереси своєї країни, домагаючись територіальної автономії для угорців Закарпатської України
Світ
16.07.2024
09:57

"Росія навмисно обрала лікарню своєю мішенню". Огляд західних медіа

Між візитом Орбана до Москви і нападом на дитячу лікарню були лише вихідні. Це багато говорить про те, як Кремль ставиться до ініціатив, подібних до ініціативи угорського глави уряду: з байдужістю і радістю від приниження".
Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Всі статті