Запорізькі школярі соціально вразливих категорій отримали близько двох тисяч хромбуків

Школярі Запоріжжя отримали близько 2000 хромбуків від ЮНІСЕФ. Про це повідомив секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв у Телеграм 18 квітня.

"Нинішній навчальний процес, в якому більшість школярів продовжують навчатись дистанційно, складно уявити без сучасного технічного обладнання. Розуміючи це, наші надійні партнери з ЮНІСЕФ, які всіляко підтримують потреби запорізьких діточок, передали майже 2000 хромбуків для навчання (гаджетів, призначених для роботи в інтернеті) школярам із соціально вразливих категорій", - написав Куртєв.

Він уточнив, що мова йде про дітей з родин внутрішньо переміщених осіб, а також з багатодітних сімей чи родин, які опинились у скрутному становищі. 

"Не всі вони мають змогу придбати вартісний сучасний ноутбук, і надана техніка забезпечить їм доступ до освіти та надасть можливість для розвитку і самореалізації. Дякуємо нашим потужним партнерам з ЮНІСЕФу за постійну допомогу та підтримку освітніх потреб наших дітей", - зауважив також секретар міськради.

Раніше повідомлялось, що в Запоріжжі відкриється молодіжний центр для всіх переселенців.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті