У Запоріжжі відкриється молодіжний центр для всіх переселенців

Скоро у Запоріжжі відкриється молодіжний центр для всіх переселенців з ТОТ. Про це повідомив 17 квітня очільник Запорізької ОВА Іван Федоров у Телеграм.

"Завдяки ініціативі Мелітопольської міської ради та сприяння міжнародних партнерів вже скоро амбітний проєкт, який ще півроку тому був лише мрією, стане реальністю.  Спільними зусиллями вдалось створити сучасний простір для спілкування та розвитку творчих здібностей нашого майбутнього - молоді!" - написав Іван Федоров.

Раніше повідомлялось, що комунальники Запоріжжя отримують від благодійників сучасний спецодяг, а також продуктові набори - разом з мешканцями вразливих категорій.

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті