В ООН засудили удар по заводу з виробництва "Шахедів" у Татарстані

В ООН засудили удар ГУР по заводу з виробництва дронів-камікадзе "Шахед" у російському Татарстані 2 квітня, назвавши підприємство, яке працює на ВПК окупантів, "громадянською інфраструктурою". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву прес-секретаря Генерального секретаря ООН Стефана Дюжарріка.

"Ми виступаємо проти всіх нападів на громадянську інфраструктуру та закликаємо їх припинити", - сказав він.

Напередодні російські ЗМІ повідомили, що у РФ дрони вперше атакували підприємства в Татарстані в Єлабузі та Нижньокамську. Пізніше стало відомо, що метою атаки в російському Татарстані, який знаходиться за 1000 км від України, став завод зі збирання "Шахедів". 

Нагадаємо, у ГУР заявили, що під час ударів по об’єктах РФ в Єлабузі та Нижньокамську не використовувалася зброя іноземного виробництва. 

Як повідомлялося, у нституті вивчення війни вваєають, що удари по російських НПЗ призвели до зупинки 14% всіх нафтопереробних потужностей РФ. 

Статті

Країна
24.04.2024
15:26

Коли кров рятує життя: як Дніпропетровщина тримає донорський фронт

Кров – це ресурс, який неможливо замінити штучною речовиною. І від цього ресурсу залежить життя як військових, так і цивільних. Донорство вже понад два роки тримає свою лінію оборони. І нашій країні вкрай важливо перейти від стихійного донорства до...
Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Всі статті