В ООН засудили удар по заводу з виробництва "Шахедів" у Татарстані

В ООН засудили удар ГУР по заводу з виробництва дронів-камікадзе "Шахед" у російському Татарстані 2 квітня, назвавши підприємство, яке працює на ВПК окупантів, "громадянською інфраструктурою". Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву прес-секретаря Генерального секретаря ООН Стефана Дюжарріка.

"Ми виступаємо проти всіх нападів на громадянську інфраструктуру та закликаємо їх припинити", - сказав він.

Напередодні російські ЗМІ повідомили, що у РФ дрони вперше атакували підприємства в Татарстані в Єлабузі та Нижньокамську. Пізніше стало відомо, що метою атаки в російському Татарстані, який знаходиться за 1000 км від України, став завод зі збирання "Шахедів". 

Нагадаємо, у ГУР заявили, що під час ударів по об’єктах РФ в Єлабузі та Нижньокамську не використовувалася зброя іноземного виробництва. 

Як повідомлялося, у нституті вивчення війни вваєають, що удари по російських НПЗ призвели до зупинки 14% всіх нафтопереробних потужностей РФ. 

Статті

Країна
30.05.2024
09:14

“Поміняти парадигму”. Військовослужбовці розповідають про свій досвід лікування після поранень в Україні

Долю кожного пораненого вирішує, таким чином, військовий лікар, відповідальний за скерування. Деяким щастить потрапити у потрібне місце. Віктору Комарницькому не пощастило.
Луганськ
29.05.2024
10:47

 Безсоромниця. Луганський щоденник

Є ті, хто примудряється заочно оформляти українські пенсії та заново перераховувати російські за 6000 рублів незалежно від результату. На попит знайдеться пропозиція.
Світ
28.05.2024
08:27

«Якщо Путін захоче повернути Януковича на царство, все можливо». Російські ЗМІ про Україну

Усім відомо, що термін його легітимності як президента не закінчився, а був перерваний державним переворотом в Україні. Появу Януковича в розпал переговорів Путіна і Лукашенка не змогли проігнорувати навіть українські політики, які почали просто...
Всі статті