Удари по російських НПЗ призвели до зупинки 14% всіх нафтопереробних потужностей РФ - ISW

Нещодавня атака українських безпілотників по нафтопереробному заводу в Республіці Татарстан свідчить про переломний етап стратегії України щодо ударів по глибокому тилу РФ. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Зазначається, що за даними агентства Reuters, удари українських безпілотників по російських нафтопереробних заводах призвели до зупинки близько 14% всіх нафтопереробних потужностей росії.

"Удари 2 квітня є першими українськими ударами по Татарстану, а віддаленість цілей від кордонів України є суттєвим переломом у продемонстрованій Україні здатності завдавати ударів далеко в російському тилу", - йдеться у повідомленні.

Аналітики зауважили, що такі удари "є необхідним компонентом української кампанії з використання асиметричних засобів для деградації галузей, які постачають і підтримують російську армію".

Нагадаємо, посол США в НАТО заявила, що США не підтримують Україну у питанні знищення цілей всередині росії

Як повідомлялося, РФ не може належним чином захиститися від атак українських безпілотників. 

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті