"Суд ДНР" ухвалив вирок по 26-27 років ув'язнення десятьом українським захисникам з "Азова"

Так званий "верховний суд ДНР" засудив військовослужбовців бригади спеціального призначення Національної Гвардії України "Азов" до позбавлення волі в колонії суворого режиму на терміни від 26 до 27 років. Про це 18 березня повідомила Генпрокуратура РФ.

Українських захисників звинуватили нібито в обстрілі житлових будинків у Маріуполі після повномасштабного вторгнення Росії на територію України 2022 року.

У повідомленні роспрокуратури називаються імена воїнів: Леонід Глущенко, Олег Пономаренко, Євген Горяйнов, Костянтин Олійник, Вадим Цолан, Сергій Щепків, Микола Щербатов, Ян Сергієнко, Ілля Воронович та Артем Філін.

При цьому повідомляється, що нібито власникам житлових будинків завдано збитків на загальну суму понад 3 мільйони рублів, самі вони не постраждали.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті