В Україні відбувся показ фільму Шона Пенна Superpower про війну росії проти України

В Україні відбувся показ фільму Шона Пенна Superpower про війну росії проти України. Про це міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко повідомив у Телеграм.

"Побував на показі фільму Шона Пенна Superpower разом з багатьма колегами, в тому числі речником Повітряних сил ЗСУ Юрієм Ігнатом. Superpower – фільм про Україну, українців та їхнього лідера. Дуже зворушлива історія особистого сприйняття Шоном Пенном і України, і війни в Україні", - зазначив Ткаченко.

Пенн почав знімати фільм ще до війни і застав перші її дні безпосередньо в Києві, де встиг поспілкуватися з Президентом Володимиром Зеленським.

"В усьому фільмі прослідковується надзвичайна любов, повага і захоплення тим, якими є українці: як вони протистоять агресії, як вони можуть об'єднуватися. Так само – про відповідне ставлення до агресора: в короткій промові перед фільмом Шон сказав, що якщо хтось буде знімати прем’єру на відео, що звісно заборонено – той буде визнаний російським шпигуном".

Ткаченко подякував Пенну і зазначив, що йому фільм надзвичайно сподобався. "Фактично це одна з прем'єр фінальної версії стрічки. Сподіваюсь на успішний прокат фільму країнами світу", - зазначив міністр.

"Фільм надзвичайно надихає, тому що сам Шон Пенн, як один із найголовніших адвокатів України, теж надихає своїм ставленням та баченням того, що він зумів зрозуміти і побачити в Україні і що намагається передати всьому світу", - підкреслив Ткаченко.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті