"Уроки толерантності". Невідомі обмалювали будівлю столичного кінотеатру "Жовтень" фарбою, написавши гомофобні вислови

Будівлю столичного кінотеатру «Жовтень» невідомі 11 лютого обмалювали фарбою, написавши гомофобні вислови, а також пофарбували сітілайти з афішею про ЛГБТ «Уроки толерантності». Про це повідомила пресслужба кінотеатру у Фейсбук 11 лютого.

"Ранок у нашому кінотеатрі сьогодні розпочався не з кави і не з аромату свіжепосмаженого попкорну… Поки наша нація бореться за свою свободу, за свободу волевиявлення, демократію, за повагу до особистого вибору - деякі наші співгромадяни досі підтримують російські наративи, адже це там переслідують і забороняють представників ЛГБТ спільноти. Вандали пофарбували фасад і сітілайти кінотеатру за те, що ми демонструємо українське кіно, у якому якраз і висміюється відношення суспільства до теми ЛГБТ.  Невже вам на думку не спадає, що тим самим ви відтягуєте країну назад у радянську прірву, у совєтський союз, де не тільки сексу не було?!…Дякуємо усім небайдужим! І закликаємо дивитися фільми, читати книги, знайомитися з науковими дослідженнями, щоб не було вкотре соромно за нашу печерність!", - зазначили у Кінотеатрі.

Глядачів закликали  дивитися комедійно-сатиричну стрічку Аркадія Непиталюка «Уроки ттолерантності».

Фільм розповідає про пересічну українську родину з невеликого містечка, яка для того, щоб дати раду фінансовій скруті, пристала на пропозицію стати учасниками програми з євроінтеграції «Уроки толерантності».

За умовами цієї програми сім’я має на певний час оселити у себе вдома ЛГБТ-представника й активіста. Це змушує їх боротись із власною гомофобією, зазначають творці фільму.

В основі стрічки — п’єса Ігоря Білиця «Гей-парад». Режисером фільму став Аркадій Непиталюк, відомий за комедіями «Припутні», «11 дітей з Моршина» та драматичним серіалом «І будуть люди».

Серед акторів — Олександр Ярема, Олена Узлюк, Кароліна Мруга та Акмал Гурезов.

Статті

Світ
23.04.2024
17:26

«Брати приклад із Леніна і змінити, нарешті, внутрішню політику». Російські ЗМІ про Україну

У такий гарний весняний день навіть не хочеться писати про цей цирк виродків під назвою "конгрес США", але кілька важливих тез по суботньому голосуванню все ж таки окреслимо...
Донецьк
22.04.2024
18:04

ВЕЗ і криза довіри. Донецький щоденник

З усього обіцяного раніше вдалося реалізувати лише одне – «приєднання» до РФ. Та й то якось кособоко: начебто всіх обрусили, тобто видали паспорти з курками, але за фактом «руськими» жителі «ДНР» вважаються виключно у своєму зоопарку.
Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Всі статті