"Уроки толерантності". Невідомі обмалювали будівлю столичного кінотеатру "Жовтень" фарбою, написавши гомофобні вислови

Будівлю столичного кінотеатру «Жовтень» невідомі 11 лютого обмалювали фарбою, написавши гомофобні вислови, а також пофарбували сітілайти з афішею про ЛГБТ «Уроки толерантності». Про це повідомила пресслужба кінотеатру у Фейсбук 11 лютого.

"Ранок у нашому кінотеатрі сьогодні розпочався не з кави і не з аромату свіжепосмаженого попкорну… Поки наша нація бореться за свою свободу, за свободу волевиявлення, демократію, за повагу до особистого вибору - деякі наші співгромадяни досі підтримують російські наративи, адже це там переслідують і забороняють представників ЛГБТ спільноти. Вандали пофарбували фасад і сітілайти кінотеатру за те, що ми демонструємо українське кіно, у якому якраз і висміюється відношення суспільства до теми ЛГБТ.  Невже вам на думку не спадає, що тим самим ви відтягуєте країну назад у радянську прірву, у совєтський союз, де не тільки сексу не було?!…Дякуємо усім небайдужим! І закликаємо дивитися фільми, читати книги, знайомитися з науковими дослідженнями, щоб не було вкотре соромно за нашу печерність!", - зазначили у Кінотеатрі.

Глядачів закликали  дивитися комедійно-сатиричну стрічку Аркадія Непиталюка «Уроки ттолерантності».

Фільм розповідає про пересічну українську родину з невеликого містечка, яка для того, щоб дати раду фінансовій скруті, пристала на пропозицію стати учасниками програми з євроінтеграції «Уроки толерантності».

За умовами цієї програми сім’я має на певний час оселити у себе вдома ЛГБТ-представника й активіста. Це змушує їх боротись із власною гомофобією, зазначають творці фільму.

В основі стрічки — п’єса Ігоря Білиця «Гей-парад». Режисером фільму став Аркадій Непиталюк, відомий за комедіями «Припутні», «11 дітей з Моршина» та драматичним серіалом «І будуть люди».

Серед акторів — Олександр Ярема, Олена Узлюк, Кароліна Мруга та Акмал Гурезов.

Статті

Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Всі статті