Культурний хаб: дітей і дорослих з Донеччини запрошують у Києві на арт-терапію, показ фільму і творчий майстр-клас

Переселенців з дітьми з Донеччини запрошують на вихідних на творчі і розважальні заходи у Києві. Про це повідомляє Донецька ВЦА 23 лютого.

"Культурний хаб Донеччина» 24 та 25 лютого чекає на відвідувачів. У просторі «Культурний хаб Донеччина», створеному за підтримки Донецької облдержадміністрації у Києві, 24 лютого пройдуть зустрічі для дітей та дорослих з Донецької області, організатором яких є обласне комунальне підприємство «Центр кіномистецтва та культури»", - йдеться у повідомленні. 

За співучасті з партнерами – центром прикладної освіти «Логос» буде проведено творчий майстер-клас для діток від 4 до 6 років з розпису гіпсових фігур.

Також пройде розважальна програма для дітей «Трансформери» та кінопоказ мультфільму.

25 лютого заплановані: арт-терапевтичний сеанс для дітей та для дорослих, які постраждали від бойових дій; абетка анімаційного малювання з Володимиром Ликовим; музичне заняття, дудл-арт з Денисом Дрейманом та до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополь буде проведено кінопоказ фільму «Чужа молитва».

Реєстрація за посиланням.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті