Ганна Маляр збирається зняти фільм про війну: щоб "мотивувати європейців підтримати надання нам допомоги"

Ексзаступниця міністра оборони Ганна Маляр збирається зняти фільм про війну росію проти України, щоб "мотивувати європейців підтримати надання нам допомоги їхніми урядами". Про це вона повідомила у Фейсбук.

Маляр повідомила, що її ідею та концепцію фільму затвердили. Виробництвом вона займатиметься спільно з двома країнами.

"Починаю працювати з телевиробниками двох найбільших європейських країн. Більше поки не можу сказати. Але європейський глядач невдовзі побачить нашу війну під іншим кутом", – анонсувала вона. 

Ганна Маляр була звільнення з посади заступниці міністра оборони в вересні 2023 року, після заміни Олексія Резнікова на Рустема Умєрова. Тоді звільнили всіх заступників, окрім першого заступника Олександра Павлюка.

Статті

Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Донбас
18.02.2024
18:06

"Два роки перебіжками ходили, малюки два роки дитинства втратили". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Без сумніву, ТОП темою ЗМІ окупованого Донбасу минулого тижня було взяття російськими військами того, що залишилося від багатостраждальної Авдіївки, колись процвітаючого міста-супутника Донецька. Очевидно, що окупанти мають право сурмити перемогу,...
Всі статті