У сховищі Миколаєва покажуть українське кіно

У Миколаєві в одному зі сховищ 27 липня розпочався фестиваль “Тактична пауза. Українське кіно в Миколаєві". Про це повідомляє персслужба Державного агенства з питань кіно на сторінці у Фейсбук.

"Із 27 до 31 липня в одному з укриттів Миколаєва відбудеться фестиваль “Тактична пауза. Українське кіно в Миколаєві”, ініційований та організований кіножурналістом Алексом Малишенком та координатором волонтерів Громадської організації "ДОФ" Дмитром Давиденком", - йдеться в повідомленні.

Фестиваль покликаний стати "своєрідною тактичною паузою для волонтерів(ок), жителів і жительок Миколаєва та бодай трішки зарядити їх енергією".

Програма кінофестивалю містить українські фільми, "які у новій реальності змінили своє звучання та значно актуалізувалися".
Зокрема, покажуть такі стрічки: "Додому" режисера Нарімана Алієва, "Мої думки тихі " Антоніо Лукіча, "Заповідник Асканія" Андрія Литвиненка, документальну стрічку "Перша Сотня" Юрія Грузінова, Юлії Шашкової та Ярослава Пілунського, "Безславні кріпаки" Романа Перфільєва, а також "Зошит війни" Романа Любого.

 

Вхід на всі сеанси безкоштовний, за попередньою реєстрацією.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті