Орбан попереджає: Захід вже за один крок від того, щоб відправити війська в Україну

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан у п’ятницю, 19 квітня, заявив, що країни Заходу перебувають за крок від того, щоб відправити війська в Україну. Про це повідомляє Magyar Nemzet, - пише NV.

За його словами, у Європі домінують «провоєнні настрої та логіка війни».

«Я бачу підготовку до війни всюди, з боку кожного. Генеральний секретар НАТО хоче заснувати місію НАТО в Україні, а європейські лідери вже втягнулися у війну», — сказав Орбан.

Він додав, що країни Європи вважають російську агресію проти України власною війною.

«Ми перебуваємо за один крок від того, щоб Захід відправив війська в Україну. Це військовий вир, який може затягнути Європу в прірву», — сказав Орбан. 

Як повідомлялося, приблизно половина французів віком від 18 до 25 років заявила, що долучилася б до військових дій в Україні, якби це було потрібно для захисту Франції. 

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті