Більше половини молодих французів готові воювати в Україні заради захисту своєї країни 

Приблизно половина французів віком від 18 до 25 років заявила, що долучилася б до військових дій в Україні, якби це було потрібно для захисту Франції. Про це пише 20minutes з посиланням на результати опитування, проведеного IPSOS.

На запитання: "Якби захист Франції означав, що країні доведеться вступити у війну в Україні, чи готові ви були б вступити на службу, щоб захищати свою країну?" 51 % респондентів відповіли ствердно. 17 % із них сказали "безумовно так" і 34 % - "можливо так". 

Водночас без згадки конкретної країни 57 % опитаних молодих французів заявили про готовність записатися в армію "в разі війни".

Опитування проводила міжнародна дослідницька компанія IPSOS на замовлення Міністерства збройних сил Франції в період із червня до липня 2023 року, тобто задовго до заяв президента Емманюеля Макрона про можливість відправки військ в Україну. Загалом опитали 2300 французів віком від 18 до 25 років. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті