В росії застрелився командир зенітно-ракетного взводу, який воював проти України

Російський військовослужбовець, який брав участь у війні на території України, наклав на себе руки в Курській області. Про це 18 вересня повідомляє Телеграм-канал ASTRA.

За даними джерел журналістів, напередодні в Рильському районі у власній машині застрелився 25-річний командир зенітно-ракетного взводу, військовослужбовець за контрактом в/ч 58198 Ілля Товт. За день до цього він покинув свою військову частину. Чи була на місці передсмертна записка, невідомо.

Товт внесений до бази українського "Миротворця" як учасник бойових дій проти цивільного населення України. Де саме він воював, не повідомляють.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті