Уряд Німеччини схвалив спрощення умов працевлаштування біженців

Уряд Німеччини схвалив зміни до законодавства про перебування іноземців у країні, що спрощують працевлаштування особам, які у ФРН клопочуться про надання притулку або мають відтерміновану депортацію. Про це повідомляє DW.

Передбачається, що особам, яким відтермінували депортацію з Німеччини, має надаватися дозвіл на працевлаштування. Крім того, заборона на роботу для біженців, які перебувають у пунктах первинного прийому мігрантів, має бути скасована вже за шість місяців. Раніше вона діяла протягом дев'яти місяців.

Як зазначає DW, у пакеті законодавчих змін, який спрощує доступ до ринку праці біженців, розглядають також питання працевлаштування українців, які прибули до Німеччини після початку повномасштабного вторгнення РФ. Уряд пропонує кроки для прискорення інтеграції десятків тисяч українців на ринку праці. Для них послаблять вимоги до знання німецької мови та запропонують додаткове навчання.

За останніми даними, пише DW, з понад мільйона українців, які виїхали до Німеччини, рятуючись від війни, працездатними є 52%. З них зараз працевлаштовані 196,7 тис., але 42 тис. з них зайняті на роботах, які не підлягають сплаті внесків на соціальне страхування.

Нагадаємо раніше повідомлялося, що уряд Німеччини хоче прискорити інтеграцію українців на ринок праці. 

Статті

Світ
11.05.2024
10:03

"Майбутнє українського Донбасу видається все більш похмурим". Західні медіа про Україну

...Китайці, ймовірно, вирішили, що погрози Байдена були блефом. У березні 2023 року Сі відвідав Кремль, зухвало демонструючи солідарність з Путіним. Це виявилося переломним моментом у війні Москви, фактично перетворивши конфлікт на опосередковану...
Країна
09.05.2024
14:20

Тінь Медведчука: запорізька руда та вугілля Донбасу

В.Медведчук займається звичними для себе речами. Як і раніше в Україні, це "розпил" державних грошей (тепер із федерального бюджету) та рейдерство. Кумівство з путіним дозволяє робити це безкарно.
Світ
08.05.2024
09:59

Зобразити те, що важко уявити. Подорож колишніми нацистськими таборами смерті у Польщі

"Хоча близько половини єврейських жертв справді загинули в таборах, інша половина так і не потрапила до таборів смерті, — розповідає він. — Вони померли від голоду і хвороб у гето або були вбиті в містах і селах, де вони жили".
Всі статті